+ 38 (044) 592-67-70
гаряча лінія
акредитований майданчик

Купити квартиру та авто за півціни!

Мало хто знає, що з 1 лютого 2017 року все майно збанкрутілих банків має реалізовуватися через підключені до системи «ProZorro.Продажі» електронні майданчики. Станом на початок квітня 2017 року таких банків нараховується понад 80. Кожен з них має у своїй власності квартири, автомобілі, офісні та складські приміщення, обладнання, комп’ютери та інші активи.

Нещодавно електронний майданчик Приватного підприємства «Навчально-консультаційний центр» пройшов акредитацію Фонду гарантування вкладів фізичних осіб і розпочав свою повноцінну роботу.

«Можна сказати, що цей ринок запрацював у повну силу. Відтепер купити у збанкрутілого банку квартиру чи авто за зниженою ціною дуже легко. Причому у більшості випадків зробити це можна майже за половину ціни від реальної вартості. Для цього потрібно зареєструватися на майданчику , обрати необхідний лот (квартиру, авто чи іншу виставлену на аукціон власність банку) та подати заявку на участь в аукціоні, що складається з 3 раундів. Повідомлення з посиланням на аукціон Вам надійде в особистий кабінет на майданчику та на електронну пошту. Щоб прийняти в ньому участь не потрібно навіть виходити з дому, адже все проходить в електронному режимі і потребує лише підключення до мережі Інтернет », - розповіла Ольга Гац, директор електронного майданчика «Навчально-консультаційний центр».

Але і це ще не все! Відтепер кожен громадянин України має змогу сам викупити кредит у банка-банкрута. Для цього варто лише зареєструватись на електронному майданчику, знайти кредит та викупити його за значно нижчою сумою.

Але радимо не зволікати, адже дуже скоро про такі вигідні можливості дізнаються всі і конкуренція значно зросте. Тож бажаємо успіхів в аукціонах!

Завантаження основних довідників ...

Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити підпис
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис. Накласти підпис
Варто пам’ятати, що є обмеження стосовно розміру файлу – не більше 50 МБ.
Обрати файл
T. 1 позиція
title__
tenderID__
message_time__
m_text__